MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11154468
nr 1115 4468
Sekretär
1800-tal, Björk, längd: 114 cm, djup: 52 cm, höjd: 129 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:45:16
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr